Image

Sezóna 2024 bude zahájena v průběhu dubna dle počasí

Jsme tu pro Vás již od roku 2006. Zajišťujeme paintball pro skupiny, školy, firmy a jednotlivce na našich hřištích či na Vámi stanoveném místě. Vše je o domluvě..

HŘIŠTĚ BÍLÁ HOLUBICE

Hřiště nabízí hru až pro 16 hráčů současně - proběhly výkopy zákopů a vyčištění lesa. K dispozici šatna, toaleta a sprcha (sprcha za symbolický poplatek 20Kč/osoba)

Turistické a sportovní centrum www.bilaholubice.cz

Google MAPA zde

Image

Nabídka pro školy, firmy, skupiny

Skupiny

Minimální počet hráčů 10. Počet spolehlivých značkovačů 20. Aktivně strávený čas s Vašimi přáteli. Možnost jak oživit narozeninovou oslavu či rozlučku se svobodou. . Odpočinková zóna, která nabízí možnost posezení. K dispozici šatna, toaleta a sprcha.

Školy

Benefity již od 12 žáků. Síla značkovače se dá regulovat. Utužení třídního kolektivu formou zábavné adrenalinové hry, která aktivně a zábavně vyplní Vaši školní aktivitu. K dispozici ohniště, fotbalové a basketbalové hřiště. Vyškolený personál, bezpečné prostředí a kvalitní vystroj.  Žáci musí mít vlastni sportovní oblečení, ideálně tričko, mikina s kapucí, sportovní bunda. Kulička obsahuje potravinářské barvivo, které je lehce vypratelné.

Firmy

Teambuilding formou paintballu. Zábavná outdoorová aktivita pro utužení firemního týmu společným zážitkem. Navazování neformálních vztahů mezi účastníky. Atmosféra reálného boje. Ideální pro rozvoj spolupráce ve skupině. K dispozici šatna, toaleta a sprcha.

Image

SPORT
ZÁBAVA
ADRENALIN

Info

1 hra trvá 2-3 hodiny. Paintballové značkovače Tippmann 98 rental, Azodin Kaos Black, maska s termálním dvojitým sklem zabraňující mlžení, rukavice, šátek, vojenské mundůry. Cena na osobu 500 Kč (zahrnuje 200 ks kuliček, zbraň, rukavice, šátek, maska). Cena nezahrnuje (od 1. května) půjčení oblečení, cena oblečení + 100 Kč) 

info@paintballmania.cz

Rezervace, dotazy..

702 057 453

Nejrychlejší cesta